| Označení: | AUK-W2103 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 190 Kč 1 890Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
103x56x30 cm
Retro komoda značky Autronic přinese do vašeho interiéru jedinečný styl a originalitu. Textilní čela zásuvek s výplní HDF a vintage potiskem navozují atmosféru starých amerických barů a jazzových klubů. Kombinace černé kovové konstrukce, desky v dekoru starého dřeva a zdobných noh dodává nábytku robustní, ale zároveň elegantní vzhled. Korpus zásuvek je vyroben z netkané textilie s výplní MDF, což zajišťuje jejich lehkost a snadnou manipulaci. Ideální doplněk do obývacího pokoje nebo stylové kavárny, kde se stane nepřehlédnutelným prvkem.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 12 kg |
| Rozměry | 103x56x30 cm |
| Šířka | 103.0000 cm |
| Výška | 56.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Retro |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 1,5 x 1,5 |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Tloušťka desky | 1.5000 |
| Hmotnost - netto | 12.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 13.0000 kg |
| Světlá výška | 12.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 12x33x109 |
| Dekor desky | Staré dřevo |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Vícebarevná |
| Skupina zboží | Komoda |