| Označení: | 3095 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 599 Kč 4 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120 x 80 x 76 cm
deska keramika, barevné provedení imitace mramoru kovová konstrukce, barevné provedení černá
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 33 kg |
| Rozměry | 120 x 80 x 76 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 76 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks |
| Barva | bílá |