| Označení: | FA23-035 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 645 Kč 717Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
62x43x2 cm
Nástěnná dekorace ve tvaru zlaté mušky, vyrobená z kovu, přidá prostoru originální a nevšední detail. Tato elegantní ozdoba na stěnu je skvělou volbou pro ty, kdo hledají jedinečný designový prvek inspirovaný přírodou.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 575.0000 kg |
| Hmotnost | 575.0000 kg |
| Rozměry | 62x43x2 cm |
| Šířka | 62.0000 cm |
| Výška | 43.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.0000 kg |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Zlatá |