| Označení: | FA23-034 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 645 Kč 717Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x41x2 cm
Nástěnná dekorace ve tvaru zlaté mušky, vyrobená z kovu, přidá prostoru originální a nevšední detail. Tato elegantní ozdoba na stěnu je skvělou volbou pro ty, kdo hledají jedinečný designový prvek inspirovaný přírodou.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 60x41x2 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 41.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.0000 kg |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Zlatá |