| Označení: | FA23-029 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 436 Kč 1 595Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x70x25 cm
Stylový stojan na květiny s černými kovovými rámy a elegantní břidlicovou deskou nabízí skvělý způsob, jak vystavit vaše oblíbené rostliny nebo jiné dekorace. Sada dvou rozdílně vysokých stojanů vytvoří zajímavou vizuální dynamiku a na vyvýšeném místě zdůrazní krásu vystavených rostlin či předmětů. Váš prostor bude vzdušnější a snadněji udržovatelný.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 5600.0000 kg |
| Hmotnost | 5600.0000 kg |
| Rozměry | 25x70x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 70.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Druh | Stojan |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 5.6000 kg |
| Hmotnost - brutto | 6.0000 kg |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Černá |