| Označení: | FA23-028 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 436 Kč 1 595Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x70x25 cm
Tento stojan na květiny kombinuje elegantní černé kovové rámy a skleněnou desku, čímž vytváří stylovou a moderní podstatu pro vaše rostliny. Sada dvou rozdílně vysokých kusů perfektně zvýrazní krásu květin na vyvýšeném místě, přičemž je ideální pro vnitřní prostory, kde dodá vašemu domovu šmrnc a vzdušnost.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 4000.0000 kg |
| Hmotnost | 4000.0000 kg |
| Rozměry | 25x70x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 70.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Druh | Stojan |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 4.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 5.0000 kg |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Černá |