| Označení: | 8098B |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 2 299 Kč 3 890Kč |
| Množství: | — |
46 x 35 x 80 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 4 zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 11 kg |
| Rozměry | 46 x 35 x 80 cm |
| Šířka | 46 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 41 × 11 × 81 cm) |
| Barva | bílý lak |