| Označení: | VZ9202-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 6 630 Kč 7 367Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x90x40 cm
Keramická váza o výšce 90 cm v béžovo-šedých tónech zaujme svým hrubým povrchem a přirozeným střídáním barev. Kulatý tvar, který se směrem nahoru mírně zúžuje, dodává váze elegantní vzhled. Díky své velikosti a stabilitě je ideální i pro větší či robustnější rostliny a květiny, které skvěle vyniknou v každém interiéru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 28.3 kg |
| Rozměry | 40x90x40 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 90.0000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 28.3000 kg |
| Hmotnost - brutto | 36.8000 kg |
| Barva | Béžová |