| Označení: | VZ9200-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 7 169 Kč 7 966Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x120x40 cm
Keramická váza s výškou 120 cm je ideální volbou pro velké rostliny nebo výrazné dekorace. Šedý povrch a jemně zaoblené hrdlo dodávají váze elegantní a moderní vzhled. Skvěle vynikne jako solitérní prvek v interiéru a zaručeně přitáhne pozornost.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 39.5 kg |
| Rozměry | 40x120x40 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 120.0000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 39.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 44.0000 kg |
| Barva | Zelená |