| Označení: | AZ-V1289 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 990 Kč 4 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
92x198x101 cm
Elegantní závěsné křeslo značky Autronic je perfektní volbou pro váš venkovní odpočinek. Spojuje stylový polyratanový výplet v antracitové barvě s pevnou kovovou konstrukcí, což zajišťuje nejen moderní vzhled, ale i dlouhou životnost a odolnost. Světle šedé čalounění poskytuje maximální pohodlí, a díky centrální podnoži je křeslo stabilní i při jemném houpání. Je ideální pro zahrady, terasy nebo balkony, kde vytvoří příjemné místo k relaxaci. Design a kvalita, která zapadne do každého moderního venkovního prostoru.
| Materiál | Polyratan |
| Hmotnost | 23 kg |
| Rozměry | 92x198x101 cm |
| Šířka | 92.0000 cm |
| Výška | 198.0000 cm |
| Hloubka | 101.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Šedá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 23.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 24.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 117,5x64x21,5 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Odolné vůči vnějším vlivům |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Závěsné křeslo |