| Označení: | AZ-L1761 SIL |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 9 990 Kč 14 290Kč |
| Množství: | — |
176x98x75 cm
Moderní zahradní sestava značky Autronic je dokonalým řešením pro váš venkovní prostor. Sestava je multifunkční a umožňuje variabilní uspořádání podle vašich potřeb. Pevná kovová konstrukce s práškovou povrchovou úpravou v antracitových barvách je doplněna pohodlnými světle šedými látkovými sedáky, které jsou pevně připevněny ke konstrukci pro maximální stabilitu. Deska stolku z tvrzeného skla dodává sestavě elegantní vzhled, zatímco moderní design zaručuje stylový doplněk do vaší zahrady nebo na terasu.
Set je tvořen čtyřmi samostatnými moduly, které lze skládat do libovolných uskupení. Součástí setu jsou dva otomany, dvě křesla a stolek. Jednotlivé části můžete sestavit tak, jak zrovna potřebujete.
Rozměry křeslo: 65 × 90 × 75 cm (v x š x h) Rozměry otoman: 35 × 85 × 72 cm (v x š x h) Rozměry stolek: 50 × 75 × 30 cm (v x š x h)
Tento set kombinuje komfort a odolnost, ideální pro relaxaci i posezení s přáteli.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 55.5 kg |
| Rozměry | 176x98x75 cm |
| Šířka | 176.0000 cm |
| Výška | 98.0000 cm |
| Hloubka | 75.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Hloubka sedu | 66.0000 cm |
| Výška sedu | 36.0000 cm |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 1,5x4 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Šedá |
| Materiál desky | Tvrzené sklo |
| Hmotnost - netto | 55.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 56.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 103x88x78 |
| Šířka stolu | 75.0000 cm |
| Hloubka stolu | 30.0000 cm |
| Výška stolu | 51.0000 cm |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Variabilní konfigurace dle potřeb |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Zahradní sestava |
| tloušťka pěny sedáku | 8.0000 |
| tloušťka pěny opěráku | 20.0000 |