| Označení: | AZ-L1103 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 990 Kč 2 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
Zahradní set 1+2 značky Autronic je skvělou volbou pro pohodlné posezení na vaší terase nebo balkónu. Skládá se ze dvou židlí a kulatého stolku, což poskytuje ideální prostor pro relaxaci u kávy či čaje. Židle jsou vyrobeny z pevného polyratanu v přírodním odstínu a mají stabilní kovovou konstrukci s práškovou povrchovou úpravou v antracitové barvě, která zajišťuje odolnost vůči venkovním vlivům. Deska i nohy stolku jsou vyrobeny z kovu, což zaručuje dlouhou životnost. Moderní design tohoto setu se skvěle hodí do každého venkovního prostoru a je snadno udržovatelný. Perfektní řešení pro malý i větší venkovní prostor.
| Materiál | Polyratan |
| Hmotnost | 14.5 kg |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 47.0000 |
| Hloubka sedu | 49.0000 cm |
| Výška sedu | 42.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Šedá |
| Materiál desky | Kov |
| Hmotnost - netto | 14.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 15.0000 kg |
| Materiál područek | Kov |
| Výška područek | 62 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 82,5x61x18 |
| Šířka židle | 58.0000 cm |
| Hloubka židle | 57.0000 cm |
| Výška židle | 81.0000 cm |
| Šířka stolu | 60.0000 cm |
| Hloubka stolu | 60.0000 cm |
| Výška stolu | 71.0000 cm |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Prášková povrchová úprava konstrukce |
| Barva | Béžová |
| Skupina zboží | Zahradní set 1+2 |
| Nosnost židle | 120.0000 kg |
| Nosnost stolu | 30.0000 kg |