| Označení: | 7033 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 999 Kč 1 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
84 x 27 x 89 cm
materiál masiv borovice, nelakované provedení pět polic prostor pro uložení až 15 párů bot
| Materiál | Masiv |
| Povrch | nelakováno |
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozměry | 84 x 27 x 89 cm |
| Šířka | 84 cm |
| Výška | 89 cm |
| Hloubka | 27 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 26 × 15 × 91 cm) |
| Barva | nelakováno |