| Označení: | 51555 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 899 Kč 7 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
135 x 53 x 39 cm
barevné provedení dub Sonoma nástavec pro skříň 51550
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 28 kg |
| Rozměry | 135 x 53 x 39 cm |
| Šířka | 135 cm |
| Výška | 39 cm |
| Hloubka | 53 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | dub Sonoma |