| Označení: | AC7188 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 14 Kč 16Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x28 cm
Tento bílý vánoční zápich s nápisem "Věříme na Ježíška" na špejli je ideální pro doplnění svátečních dekorací a věnců. Skvělá ozdoba, která dodá vašim kreativním nápadům šmrnc. Balení obsahuje 12 kusů, přičemž cena je uvedena za 1 ks.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Rozměry | 9x28 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 28.0000 cm |
| Hloubka | 0.0000 cm |
| Druh | Cedulka/Nápis |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Bílá |
9x28 cm
9x28 cm