| Označení: | 3096 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 899 Kč 6 499Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
140 x 80 x 75 cm
deska MDF, barevné provedení buk kovová konstrukce, barevné provedení černá
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | buk |
| Hmotnost | 25 kg |
| Rozměry | 140 x 80 x 75 cm |
| Šířka | 140 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 77 × 7 × 152 cm) |