| Označení: | 3090 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 399 Kč 3 999Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
57 x 63 x 87 cm
textilní potah, barevné provedení krémová kovová konstrukce, barevné provedení černá otočná o 360 stupňů
| Materiál | Kov a sklo |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 9 kg |
| Rozměry | 57 x 63 x 87 cm |
| Šířka | 57 cm |
| Výška | 87 cm |
| Hloubka | 63 cm |