| Označení: | UM1053-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x30x5 cm
Tato kovová dekorace kočky v měděné barvě zaujme svým elegantním designem a protáhlým tělem. Vysoká postava dodá vaší zahradě sofistikovaný nádech a stane se nepřehlédnutelným prvkem. Bude skvělá jako stylová ozdoba na záhony, terasu nebo ke vstupu do domu, kde každého přivítá svým roztomilým výrazem.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 11x30x5 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Kočka/Pes |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Barva | Měděná |