| Označení: | UM1053-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 699 Kč 777Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x61x11 cm
Tato kovová dekorace kočky v měděné barvě zaujme svým elegantním designem a protáhlým tělem. Vysoká postava dodá vaší zahradě sofistikovaný nádech a stane se nepřehlédnutelným prvkem. Bude skvělá jako stylová ozdoba na záhony, terasu nebo ke vstupu do domu, kde každého přivítá svým roztomilým výrazem.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 580.0000 kg |
| Hmotnost | 580.0000 kg |
| Rozměry | 22x61x11 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 61.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Kočka/Pes |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Barva | Měděná |