| Označení: | 51515 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 649 Kč 3 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45 x 53 x 39 cm
barevné provedení dub Sonoma nástavec pro skříň 51510
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 13 kg |
| Rozměry | 45 x 53 x 39 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 39 cm |
| Hloubka | 53 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | dub Sonoma |