| Označení: | UKK364 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x38x13 cm
Čemeřice jako umělá řezaná květina svým realistickým vzhledem přináší trvalou přírodní krásu do jakéhokoli prostoru. Její jemné krémové květy jsou ideální pro vytváření elegantních kytic a dekorací. Navíc je bezúdržbová, takže bude vždy vypadat svěže, aniž by ztratila svou půvabnou krásu.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Rozměry | 15x38x13 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 38.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Krémová |
| Druh rostliny | Čemeřice |