| Označení: | SA306-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 770 Kč 856Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x40x5 cm
Okouzlující kovová dekorace v podobě vážky dodá vaší zahradě nádech elegance a jemnosti. S nádhernými metalickými odstíny, jako jsou měděná, stříbrná a další, se vážka stane skvostným prvkem na vaší stěně. Její precizně zpracované detaily a lehký, vzdušný design přitáhnou pozornost a vnuknou vám pocit, jako byste se ocitli uprostřed přírody. Oživte svůj prostor touto jedinečnou dekorací a nechte ji přinášet radost každý den.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 440.0000 kg |
| Hmotnost | 440.0000 kg |
| Rozměry | 60x40x5 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Vážka/Muška |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Měděná |