| Označení: | OC4204-60 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 806 Kč 896Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x10x60 cm
Velký proutěný věnec o průměru 60 cm v přírodní šedé barvě je skvělým základem pro kreativní aranžování. Je jen na vás, jak ho ozdobíte – ať už květinami, stuhami nebo sezónními dekoracemi, tento věnec přizpůsobíte jakémukoli stylu. Ideální pro ty, kteří rádi vytvářejí originální a osobité dekorace.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 1475.0000 kg |
| Rozměry | 60x10x60 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 60.0000 cm |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Šedá |