| Označení: | KEK9705-S |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: | — |
6x8x6 cm
Keramická figurka žáby s vykulenýma očima a humorným výrazem je skvělým způsobem, jak přidat vašemu prostoru zábavný nádech. V zelené barvě je ideální jako dekorace na stůl, poličku nebo do zahrady. Tato roztomilá žába je oblíbenou volbou pro každého, kdo má rád veselou a originální výzdobu.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Rozměry | 6x8x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Žába |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Zelená |