| Označení: | KEJ304 GRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x15x12 cm
Zelený keramický obal s hladkým glazovaným povrchem přináší do interiéru svěží a stylový akcent. Tento dekorativní domeček je ideální volbou pro milovníky originálního designu, který skvěle ladí s přírodním půvabem rostlin a květin v něm zasazených.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 750.0000 kg |
| Hmotnost | 750.0000 kg |
| Rozměry | 12x15x12 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Zelená |