| Označení: | KEJ304 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 232 Kč 258Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x15x12 cm
Jemně krémový obal ve tvaru domku přináší kouzelnou atmosféru, která dokonale spojí krásu květin s originálním dekorativním prvkem. Elegantní tvar domečku z něj činí poutavý doplněk do interiéru i venkovních prostor.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 670.0000 kg |
| Hmotnost | 670.0000 kg |
| Rozměry | 12x15x12 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Krémová |