| Označení: | KEJ303 PUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x12x8 cm
Růžovo-fialový keramický obal s hladkým glazovaným povrchem přináší do interiéru svěží a stylový akcent. Tento dekorativní domeček je ideální volbou pro milovníky originálního designu, který skvěle ladí s přírodním půvabem rostlin a květin v něm zasazených.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Rozměry | 9x12x8 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Růžová |