| Označení: | GA503-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 429 Kč 477Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x25x17 cm
Zaoblená keramická váza v bílé barvě s elegantní texturou nabízí skvělý způsob, jak zvýraznit půvab každé rostliny. Její sofistikovaný design přitahuje pozornost a dodává prostoru svěží, moderní vzhled. Ideální pro všechny typy rostlin, tato váza se stane dokonalým doplňkem vašeho interiéru, ať už ji umístíte na stůl, polici nebo jiné viditelné místo.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 1250.0000 kg |
| Rozměry | 17x25x17 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Béžová |