| Označení: | GA500-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x17x19 cm
Elegantní keramický obal na květiny v béžovo-hnědých odstínech, zaujme svým vlnitým povrchem, který přidává na zajímavosti a textuře. Je ideální pro zvýraznění vašich oblíbených rostlin a přináší do každého prostoru sofistikovaný dotek přírody. Jeho nadčasový design se hodí do jakéhokoli interiéru, od moderního po tradiční, a dodá vašemu domovu útulnou atmosféru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Rozměry | 19x17x19 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Béžová |