| Označení: | DA213 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x4x25 cm
Tento dřevěný čtvercový tác v bílé barvě je ideálním aranžovacím základem pro vaši kreativitu. Nabízí nepřeberné množství využití – můžete na něm naaranžovat svíčky, sezónní dekorace nebo drobné přízdoby, které doladí atmosféru vašeho domova. Díky svému univerzálnímu designu skvěle zapadne do jakéhokoli stylu interiéru. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 200.0000 kg |
| Hmotnost | 200.0000 kg |
| Rozměry | 25x4x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.2000 kg |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Bílá |