| Označení: | DA212 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x3x20 cm
Dřevěný tác v bílé barvě je ideální pro aranžování drobných dekorací a přízdob, které oživí váš interiér. Čtvercový tvar poskytuje dostatek prostoru pro kreativní kompozice, zatímco kresba dřeva přináší úžasný rustikální element do každého prostoru. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 20x3x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.1000 kg |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Bílá |