| Označení: | 8068 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 17 799 Kč 27 499Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
187 x 58 x 190 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení prostor dělený na poloviny v levé polovině šatní tyč a police na klobouky v pravé polovině 3 police ve spodní části 2 zásuvky s kovovými pojezdy doporučený nástavec 8168
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 87 kg |
| Rozměry | 187 x 58 x 190 cm |
| Šířka | 187 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Baleno | KARTON: 3 ks (rozměry, š/v/d: 70 × 9 × 192 cm, 47 × 8 × 160 cm, 60 × 14 × 97 cm) |
| Barva | lakováno |