| Označení: | BTO1097 ANT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x6x11 cm
Toto šedé betonové srdce je elegantní pietní dekorací, která zaujme svým reliéfem květů růží vyobrazeným uprostřed. Vypadá, jako by růže vyrůstaly z nitra srdíčka, čímž symbolizují lásku a vzpomínku. Ideální pro oživení pietních míst a vytvoření důstojné atmosféry.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 620.0000 kg |
| Hmotnost | 620.0000 kg |
| Rozměry | 12x6x11 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Šedá |