| Označení: | BTO1096 ANT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 285 Kč 317Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x9x17 cm
Toto šedé betonové pítko ve tvaru listu, zdobené dvěma drobnými ptáčky na okraji, přináší do pietních prostor a zahrad klidnou a harmonickou atmosféru. Odolný materiál a decentní vzhled z něj dělají praktickou i dekorativní ozdobu, která poskytne ptáčkům místo k osvěžení.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 880.0000 kg |
| Hmotnost | 880.0000 kg |
| Rozměry | 21x9x17 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Šedá |