| Označení: | BTO1095 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 429 Kč 477Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x12x22 cm
Toto kruhové pítko z betonu ve světle šedé barvě je navrženo v pietním stylu a je zdobené dvěma drobnými pěvci na okraji. Trvanlivý materiál a decentní design dodají vašemu pietnímu prostoru nebo zahradě klidnou atmosféru a zároveň nabídnou ptáčkům bezpečné místo k občerstvení.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2250.0000 kg |
| Hmotnost | 2250.0000 kg |
| Rozměry | 25x12x22 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 22.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Šedá |