| Označení: | IN5002654B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 499 Kč 4 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
71 x 35 x 108 cm
barevné provedení bílá 5 zásuvek s kovovými pojezdy maximální nosnosti uvedeny v návodu k montáži
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 35 kg |
| Rozměry | 71 x 35 x 108 cm |
| Šířka | 71 cm |
| Výška | 108 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 43 × 15 × 91 cm, 40 × 6 × 118 cm) |
| Barva | bílá |