| Označení: | BDO105-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 314 Kč 349Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x16x19 cm
Tento šedý betonový květinový obal zaujme svým nerovným tvarem a povrchem posetým umělými schránkami měkkýšů, což mu dodává vzhled ručně zpracovaného kusu v autentickém středomořském stylu. Ideální pro oživení vaší zahrady nebo terasy, tento obal přináší nádech přírody a elegance, zatímco jeho trvanlivý materiál zajišťuje dlouhou životnost.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2100.0000 kg |
| Hmotnost | 2100.0000 kg |
| Rozměry | 19x16x19 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Šedá |