| Označení: | BDO100-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x16x18 cm
Tento velký kulatý obal na květiny z betonu je zdobený květinovým vzorem po celém obvodu, což mu dodává šarm a eleganci. Ideální pro umístění rostlin, které oživí váš interiér nebo exteriér. Odolný materiál zaručuje dlouhou životnost a stabilitu, čímž se stává skvělým doplňkem pro každou zahradu nebo terasu.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2140.0000 kg |
| Rozměry | 18x16x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Šedá |