| Označení: | ALA1731-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x21x9 cm
Tato roztomilá zahradní figurka skřítka z polyresinu přináší do vaší zahrady špetku kouzla a hravosti. Jsou v mixu dvou druhů, kdy jeden skřítek drží lopatku, zatímco druhý se pyšní krásnou květinou. Oba skřítci mají huňaté vousy a špičaté čepice, které jim dodávají na osobitosti. Tyto figurky oživí váš venkovní prostor, kde navodí příjemnější a veselejší atmosféru.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 310.0000 kg |
| Hmotnost | 310.0000 kg |
| Rozměry | 11x21x9 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 21.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 32.0000 |
| Barva | Hnědá |