| Označení: | IN5002651B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 959 Kč 3 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
71 x 35 x 88 cm
barevné provedení bílá 2 dveře, 1 zásuvka s kovovými pojezdy maximální nosnosti uvedeny v návodu k montáži
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 26 kg |
| Rozměry | 71 x 35 x 88 cm |
| Šířka | 71 cm |
| Výška | 88 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 43 × 18 × 98 cm) |
| Barva | bílá |