| Označení: | AL1665 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 260 Kč 289Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x15x6 cm
Originální dekorace v podobě skřítka v holínkách (zelených nebo béžových), po kterých navíc leze šnek, je perfektní ozdobou do zahrady, terasy či na balkón. Každá figurka drží roztomilého motýlka a má huňatý vous, což jí dodává jedinečný šarm. Přineste si kousek kouzelné přírody domů a rozveselte svůj venkovní prostor těmito veselými skřítky.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 190.0000 kg |
| Hmotnost | 190.0000 kg |
| Rozměry | 12x15x6 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Skřítek |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 32.0000 |
| Barva | Vícebarevná |