| Označení: | IN5002648D |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 999 Kč 4 799Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
118 x 35 x 88 cm
barevné provedení dub Sonoma 2 dveře, 4 zásuvky s kovovými pojezdy maximální nosnosti uvedeny v návodu k montáži
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 46 kg |
| Rozměry | 118 x 35 x 88 cm |
| Šířka | 118 cm |
| Výška | 88 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 43 × 10 × 130 cm, 47 × 14 × 92 cm) |
| Barva | dub Sonoma |