| Označení: | K2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 499 Kč 2 499Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
59 x 60 x 119 cm
textilní potah, opěradlo textilní síťovina a kůže – imitace barevné provedení černá chromovaný kříž, houpací mechanismus výška sedu 45-55 cm doporučená nosnost do 120 kg
| Hmotnost | 11 kg |
| Rozměry | 59 x 60 x 119 cm |
| Šířka | 59 cm |
| Výška | 119 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |