| Označení: | HC-536 GRN2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 961 Kč 3 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
59x83x65 cm
Moderní jídelní židle v zelené barvě s efektním prošitím zádové i přední části opěráku. Prošití je v brvě potahového materiálu. Zadní část opěráku je opatřena vkusným madlem pro snazší manipulaci. Čtyři kovové nohy v matném práškovém nástřiku vycházejí z centrálního bodu ve středu sedáku. Sedák je otočný o P90°+ L 90° s vratným mechanismem - funkce reset.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 10.75 kg |
| Rozměry | 59x83x65 cm |
| Šířka | 59.0000 cm |
| Výška | 83.0000 cm |
| Hloubka | 65.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 41.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 43.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Rozměr nohy | 3x3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Černá |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 10.7500 kg |
| Hmotnost - brutto | 11.0000 kg |
| Výška područek | 67 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 77x59x62 |
| Šířka područek | 6.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka |
| Funkce | Otočná L/P 90° vratný mechanismus |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Otočná 180° s vratným mechanismem |
| Otočná | Ano |
| Barva | Zelená |
| Skupina zboží | Jídelní židle |