| Označení: | DCH-P3146 SIL2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 790 Kč 2 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x86x62 cm
Elegantní šedá jídelní židle od značky Autronic skvěle doplní moderní i klasické interiéry. Tato stylová židle nabízí vysoký komfort díky čalounění z kvalitní látky a mekkému sedáku z PU pěny. Černé kovové nohy zajišťují stabilitu a dodávají židli jemný industriální nádech. Komfortní područky a ergonomické provedení oceníte při každém posezení. Židle se hodí nejen do domácí jídelny, ale i do restauračních prostor, kde vytvoří útulnou atmosféru.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 9 kg |
| Rozměry | 60x86x62 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 86.0000 cm |
| Hloubka | 62.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 60.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 44.0000 cm |
| Výška sedu | 49.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Martindale | 42000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 9.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 9.0000 kg |
| Výška područek | 63 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 74x58x63 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Prémiová látka |
| Otočná | Ne |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |