| Označení: | DCL-V2017 GRN2 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 891 Kč 990Kč |
| Množství: | — |
45x88x55 cm
Jídelní židle značky Autronic v moderním zeleném provedení nabízí elegantní design a vysoký komfort. Pohodlný čalouněný sedák z měkké PU pěny a kvalitní hladká látka zajišťují maximální pohodlí při dlouhém sezení. Štíhlé, černé kovové nohy dodávají židli stabilitu a současně působí vzdušně. Tato stylová židle je ideální volbou do moderních interiérů, kde skvěle doplní jídelní stůl.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 5.375 kg |
| Rozměry | 45x88x55 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 88.0000 cm |
| Hloubka | 55.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 45.0000 |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hloubka sedu | 40.0000 cm |
| Výška sedu | 51.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 5.3750 kg |
| Hmotnost - brutto | 6.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 52x51x70 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Highlight 1 | Madlo pro snažší manipulaci |
| Otočná | Ne |
| Barva | Zelená |
| Skupina zboží | Jídelní židle |