| Označení: | IN5002480 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 12 599 Kč 20 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
205 x 62 x 206 cm
barevné provedení bílá 3 posuvné dveře, na středních dveřích zrcadlo o tloušťce 3 mm, plastové úchytky prostor dělený v poměru 1:2 v v levé užší části 4 police o šířce 61 cm v pravé širší části 2 šatní tyče, každá v délce 68 cm a police na klobouky o šířce 138 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 164 kg |
| Rozměry | 205 x 62 x 206 cm |
| Šířka | 205 cm |
| Výška | 206 cm |
| Hloubka | 62 cm |
| Baleno | KARTON: 4 ks (rozměry, š/v/d: 53 × 8 × 146 cm, 65 × 7 × 209 cm, 68 × 6 × 213 cm, 77 × 6 × 200 cm) |
| Barva | bílá |