| Označení: | ASB-4170 BLUE2 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 11 601 Kč 12 890Kč |
| Množství: | — |
140x83x76 cm
Stylová a praktická rozkládací pohovka Autronic je ideální volbou pro váš obývací pokoj. Kombinace industriálního stylu a elegantní manšestrové látky dodá vašemu interiéru moderní šmrnc. Pohovka se snadno rozloží na pohodlné lůžko, což z ní dělá skvělou volbu pro hosty nebo každodenní odpočinek. Měkké výplně z PU pěny zaručují komfort při sezení i spaní. Stabilitu zajišťují kovové nohy s moderním čtvercovým průřezem. Perfektní spojení designu a funkčnosti pro každodenní použití.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 51.5 kg |
| Rozměry | 140x83x76 cm |
| Šířka | 140.0000 cm |
| Výška | 83.0000 cm |
| Hloubka | 76.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 114.0000 |
| Nosnost | 200.0000 kg |
| Hloubka sedu | 52.0000 cm |
| Výška sedu | 46.0000 cm |
| Materiál nohou | Plast |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Rozklad | Ano |
| Hmotnost - netto | 51.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 53.5000 kg |
| Výška područek | 55 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 140x73x51 |
| Šířka područek | 13.0000 cm |
| Druh potahové látky | Manšestrová látka |
| Funkce | Rozkládací |
| Plocha lůžka | 95 x 174 cm |
| Výška lůžka | 47.0000 cm |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Rozložitelné na lůžko |
| Barva | Modrá |
| Skupina zboží | Dvoumístná pohovka |
| Typ ovládání | Manuální ovládání |
| Počet míst k sezení | 2.0000 |
140x83x76 cm