| Označení: | ASB-4720 SIL2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 9 081 Kč 10 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
185x92x95 cm
Pohovka Autronic je vyrobena s důrazem na eleganci a praktičnost a představuje ztělesnění podstaty skandinávského designu. Její šedé čalounění ušité z jemné látky nabízí hmatový požitek, který vybízí k dotyku, zatímco nohy z masivního dřeva v přírodním provedení navozují atmosféru tepla domova. Tento kousek nejenže doplní každý interiér svým nenápadným půvabem, ale je také důkazem nadčasového stylu a kvality.
Důmyslný design pohovky Autronic spojuje funkčnost s pohodlím. Bez námahy se přemění na lůžko, což z ní činí ideální volbu pro prostory, které vyžadují flexibilitu bez kompromisů v oblasti estetiky. Středové opěradlo se naklápí tak, aby vyhovovalo vašim potřebám pro naprosté pohodlí. Tato pohovka poslouží jako útulné útočiště pro relaxaci i jako lůžko pro hosty.
V promyšlené konstrukci pohovky Autronic je patrný důraz na detail. Okrajové části sedačky lze nastavit tak, aby ladily s různým uspořádáním místnosti, což jen zvyšuje její všestrannost. Ve spojení s měkkým, ale pružným čalouněním a robustním rámem není tato pohovka jen nábytkem - je to chytrá investice jak pro firmy, které chtějí vybavit kancelářské prostory, tak pro soukromé zákazníky toužící po nádechu luxusu a praktičnosti ve svých domovech.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 49.46 kg |
| Rozměry | 185x92x95 cm |
| Šířka | 185.0000 cm |
| Výška | 92.0000 cm |
| Hloubka | 95.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Skandinávský |
| Šířka sedu | 185.0000 |
| Nosnost | 260.0000 kg |
| Hloubka sedu | 51.0000 cm |
| Výška sedu | 46.0000 cm |
| Materiál nohou | Masiv |
| Barva nohou | Přírodní |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Rozklad | Ano |
| Hmotnost - netto | 49.4600 kg |
| Hmotnost - brutto | 54.1000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 183,5x115,5x28 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Funkce | Rozkládací |
| Plocha lůžka | 185 x 115 cm |
| Výška lůžka | 47.0000 cm |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Rozložitelné na lůžko |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Trojmístná pohovka |
| Typ ovládání | Manuální ovládání |