| Označení: | KA-D8104 SIL |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 990 Kč 3 690Kč |
| Množství: | — |
64x117x70 cm
Kancelářské křeslo značky Autronic v moderním béžovém provedení je dokonalou kombinací elegance a funkčnosti. Potah z strukturované ekokůže působí luxusně a snadno se udržuje, což oceníte při každodenním používání. Čalouněné područky a dvojitý sedák zajišťují vysoký komfort při práci. Stabilitu zaručuje chromovaný kříž, který je navíc odolný proti opotřebení. Houpací mechanismus přináší možnost relaxace během pracovního dne. Tato židle se stane stylovým a praktickým doplňkem vaší kanceláře nebo domácí pracovny.
| Materiál | Ekokůže |
| Hmotnost | 17.5 kg |
| Rozměry | 64x117x70 cm |
| Šířka | 64.0000 cm |
| Výška | 117.0000 cm |
| Hloubka | 70.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 50.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 49.0000 cm |
| Výška sedu | 48.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 17.5000 kg |
| Bederní opěrka | Ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ano |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Chrom |
| Hmotnost - brutto | 18.0000 kg |
| Materiál područek | Kov |
| Typ područek | Pevné |
| Výška područek | 65 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 77x36,5x61,5 |
| Materiál kříže | Kov |
| Průměr kříže | 64.0000 cm |
| Šířka područek | 8.0000 cm |
| Nastavitelná výška | 110-117 |
| Nastavitelná výška sedu | 48-55 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Chromový kříž |
| Barva | Béžová |
| Skupina zboží | Kancelářské křeslo |
64x117x70 cm